Inwestycje grupowe

Zainwestuj z Lathome w wyselekcjonowane i dostosowane do najmu mieszkania deweloperskie

Dowiedz się więcej

Jak działa inwestowanie grupowe?

Na bieżąco analizujemy rynek mieszkań deweloperskich. Odpowiednią inwestycję wybieramy jeszcze na etapie budowy. Dzięki rezerwacji kilkunastu mieszkań jednocześnie na etapie przedsprzedaży zyskujemy dobrą pozycję negocjacyjną. Wypracowane w ten sposób rabaty cenowe przechodzą na inwestora. Każdą inwestycję dobieramy na podstawie jej lokalizacji i funkcjonalności w kontekście przyszłego najmu. Dzięki podpisaniu przez nas umów deweloperskich na bardzo wczesnym etapie budowy mamy możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich, które pozwalają nam zmaksymalizować funkcjonalność mieszkań pod kątem przyszłych zysków z najmu. Po oddaniu inwestycji przeprowadzamy remont, a na koniec opcjonalnie zarządzamy najmem. Dzięki tym wszystkim zabiegom osiągamy ponadrynkowy zysk z najmu i wzrost wartości inwestycji w kolejnych latach.

Inwestycja o ponadprzeciętnej stopie zwrotu

Wzrost wartości nieruchomości

Jak znajdujemy odpowiednie inwestycje?

1.

Poszukiwanie inwestycji deweloperskich

Przeglądamy pojawiające się nowe inwestycje. Zbudowaliśmy relacje z deweloperami. Zbieramy informacje na temat ich planów budowy. Wybieramy najlepsze inwestycje i dostępne w nich mieszkania.

2.

Analiza ekonomiczna inwestycji

Sprawdzamy inwestycje, a także mieszkania pod kątem lokalizacji i możliwości takiego podziału, aby zmaksymalizować przychód z najmu. Skupiamy się również na prognozach wzrostu wartości danej inwestycji w czasie.

3.

Opracowanie koncepcji podziału oraz wykończenia

Przygotowujemy projekt finalny mieszkania, liczbę pomieszczeń, pokoi, sanitariatów, łącznie z wstępnym kosztorysem adaptacyjnym.

4.

Negocjacja warunków zakupu

Negocjujemy z deweloperem cenę, zmiany lokatorskie, terminy płatności, datę przeniesienia własności.

5.

Podpisanie umowy deweloperskiej

Wybieramy te inwestycje, które spełniają nasze założenia. Rezerwujemy równocześnie po kilka, kilkanaście mieszkań oraz opłacamy pierwsze transze zgodnie z harmonogramem.

Co zyskujesz, uczestnicząc
w zakupach grupowych z Lathome?

Zabezpieczenie środków przed inflacją

Twoje oszczędności pracują dla Ciebie. Wraz z czasem wzrasta wartość nieruchomości, co pozwala Ci na zwiększenie wartości Twojego kapitału.

Ponadrynkowy zysk z najmu

Zarabiasz pasywnie. Każdego miesiąca mieszkanie jest wynajmowane i generuje dla Ciebie zysk z najmu wyższy niż przy standardowym zakupie.

Mieszkanie przystosowane do wynajmu

Nieruchomość dostosowujemy do rynkowych potrzeb najemców. Mieszkanie będzie posiadało niezbędne dla najemców wyposażenie.

Dobrze i ładnie wyremontowane mieszkanie

Mieszkanie będzie miało gwarancję wykonawcy. Wizualnie będzie wyróżniało się na tle innych nieruchomości na wynajem.

Bezpieczeństwo

Wybierane przez nas inwestycje są starannie analizowane. Możesz być spokojny o ich dalszy wynajem. Uczestniczymy również w odbiorze mieszkań od dewelopera i wspieramy Cię na każdym etapie transakcji.

Czas

Wszystkim zajmujemy się za Ciebie, a jeśli będziesz chciał, to po zakończeniu prac zajmiemy się również zarządzaniem najmem.

Proces współpracy

Krok 1.

Spotkanie w celu wybrania mieszkania

Spotkamy się u nas w biurze, omówimy mieszkania, które mamy obecnie zarezerwowane. Otrzymasz informacje o cenie, przyszłej adaptacji i prognozowanych zyskach z najmu.

Krok 2.

Przepisanie umowy deweloperskiej

Po wybraniu mieszkania umówimy się do notariusza, gdzie w obecności dewelopera przepiszemy na Ciebie umowę deweloperską.

Krok 3.

Odbiór mieszkania od dewelopera

Uczestniczymy w odbiorze mieszkań, sprawdzamy, czy jakość ich wykonania jest zgodna ze sztuką budowlaną i umową deweloperską.

Krok 4.

Adaptacja mieszkania

Podpisujesz z nami umowę remontową. Nasi sprawdzeni podwykonawcy wykonują adaptację. Pilnujemy wszystkich prac, zamawiamy materiał i wyposażenie, a na koniec odbieramy remont i egzekwujemy ewentualne poprawki. Wyposażamy mieszkanie, robimy home staging, zdjęcia i wirtualny spacer.

Krok 5.

Rozpoczęcie wynajmu mieszkania
opcjonalna dalsza współpraca przy zarządzaniu najmem

Mieszkaniem możesz zarządzać samodzielnie, zrobimy Ci krótkie szkolenie, przekażemy nasze wzory umów i wskazówki. Jeżeli będziesz chciał, możesz nam zlecić zarządzanie najmem, wówczas mieszkanie jest dla Ciebie zupełnie bezobsługowe – wszystkim zajmujemy się my, a Ty możesz się zająć swoimi codziennymi obowiązkami.

Dowiedz się więcej

Zadzwoń lub zostaw swój numer telefonu. Skontaktujemy się i omówimy Twoje potrzeby

  • +48 519 890 810
  • kontakt@lathome.pl
Formularz Kontaktowy